משלוחים עד הבית - חינם בהזמנה מעל 299 ש"ח!
קולקציית משקפי השמש נחתה באתר 1+2 על כל המשקפיים

0

העגלה שלכם ריקה

מדיניות זיכוי

אנחנו מבינים שקורה שלא תמיד מרוצים ולפעמים יש "פאשלות". אנחנו בני אדם שמנסים לעבוד עם טכנולגיה.

לא מצאתם פתרון פה, משהו לא נראה לכם? דברו איתנו!
מבטיחים לפתור כל בעיה 😊

 1. במקרה שאינכם מרוצים מהמוצר אותו קיבלתם מסיבה מסוימת שאינה מצוינת למעלה- קיימת אפשרות לבטל את העסקה בהתאם להוראות החוק.
 2. במידה וביצעת רכישה והנך מעוניין לשנות את פרטי השילוח או לבטל את ההזמנה יש ליצור אתנו קשר ב12 שעות הראשונות להמשך טיפול.
 3. התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות האמורות בסעיף זה בכפוף לחוק הגנת הצרכן, התשמ״א - 1981 ("חוק הגנת הצרכן").
 4. אנחנו מציעים 100% החזר כספי על כל מוצר פגום ו/או שנפגם במהלך השילוח, יש ליצור עמנו קשר במקרה הצורך לטיפול בבקשתך ואנו נספק כתובת החזרה או החזר כספי מוקדם ככל האפשר.
 5. אם אינך מרוצה מהמוצר יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו ונהיה יותר משמחים לעמוד לשירותך ולטפל בפנייתך בהקדם.
 6. לגבי פריטים כגון, שרשראות, צמידים, טבעות, עגילים וכדומה קיימת אפשרות החזרה אך ורק אם הוכח שהמוצר נפגם במהלך השילוח.
 7. החזר כספי ייעשה עד 14 ימי עסקיםבאמצעות זיכוי כספי שיועבר לכרטיס האשראי או לאמצעי התשלום בו בוצעה ההזמנה או שיינתן כקרדיט לחשבון המשתמש לרכישה באתר, בהתאם לבחירת המשתמש במסגרת הליך ביטול העסקה. על אף האמור לעיל, משתמש אשר ביצע עסקה לרכישת מוצר באתר ושילם באמצעות כרטיס "דיירקט", אשר ביקש לבטל את העסקה והוא זכאי לכך בהתאם לתקנון זה, יזוכה בכרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר אשר ימסור לחברה לצורך כך ויהיה מקובל על העסק (למשל, פייפאל), יש לקחת בחשבון שזמן הזיכוי עלול להתארך. כמו כן, ניתן לבקש באופן מפורש לקבל קרדיט לרכישה באתר חלף ההחזר הכספי.
 8. אין באמור לעיל כדי לגרוע מזכותו של העסק לתבוע את נזקיו, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה בהרעה משמעותית במצבו.
 9. החזרת מוצרים שנרכשו באמצעות קרדיט באתר, יזכו את המשתמש בהחזר הקרדיט לחשבונו באתר.
 10. אם בשל חוסרים במלאי, יוזמנו מוצרים שלא יימצאו במלאי - יזוכה הלקוח באופן אוטומטי, ויישלח אליו מייל עדכון על ביצוע הזיכוי כמפורט לעיל.
 11. ניתן להחזיר ולהחליף פריטים שנרכשו באתר ,ייתכן ובעת ההחלפה תהיה תוספת של מע"מ בהתאם לשווי המוצר החליפי.
 12. במידה והלקוח ביצע הזמנה באתר באמצעות גיפט-קארד ובחר להחזיר את הפריטים, הזיכוי יינתן באמצעות קרדיט בלבד ולא באמצעות זיכוי כספי.

ביטול רכישה מצד המשתמש:

משתמש יהיה רשאי לבטל את העסקה לרכישת מוצר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן והתקנות שהותקנו על פיו. מבלי לגרוע מהאמור:

 • ביטול ייעשה לא יאוחר מ-30 יום ממועד קבלת המוצר או קבלת מסמך הגילוי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, המאוחר מביניהם, על ידי מסירת הודעה לעסק.
 • ביטול ייעשה אך ורק בהודעה בכתב לכתובת הדוא”ל mirpesshop@gmail.com או באמצעות פניה בוואטסאפ למספר 054-8316118.
 • ביטול עסקה ע”י המזמין לא יתאפשר ברכישת פריטים מסוימים כמפורט בסעיף קטן 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.
 • ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת אישור בדואר אלקטרוני מהעסק המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לעסק כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו עד 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
 • במקרה כזה ישיב העסק לאחר קבלת הודעת הביטול, יושב למשתמש הסכום ששילם בגין המוצר בניכוי דמי ביטול בסך של 5% ממחיר המוצר נשוא העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך מביניהם. אם המוצר נמסר ללקוחה, דמי המשלוח לא יוחזרו גם במקרה של ביטול העסקה או החזרת הפריט.
 • במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר לבין הפרטים שנמסרו לגביו בהתאם להוראות הדין, עקב אי אספקת המוצר במועד שנקבע לכך או עקב כל הפרה אחרת של העסק כלפי המשתמש בקשר עם העסקה. במקרה כאמור, יודיע המשתמש על כך לעסק ויתואם המועד לאיסוף המוצר, והכל בהתאם להוראות הדין. לא יחויב המשתמש בדמי ביטול כלשהם. הוראות חוק הגנת הצרכן נוספות בנוגע לביטול הרכישה מצד המזמין, לרבות בנוגע לחובה להחזיר המוצר, יחולו גם-כן.

ביטול רכישה מצד העסק:

 • העסק יהא רשאי, על פי שיקול דעתו הבלעדי, בשל כל סיבה, ובכל עת, לבטל או להפסיק עסקה ו/או מכירה ו/או לבטל הזמנה, כולה או חלקה, ו/או את פעילות האתר, כולו או חלקו.
 • הודעה על ביטול או הפסקה מעין זה תימסר למשתמש או למזמין, והעסק יימנע מחיוב כרטיס האשראי של המזמין או תשיב לו כל סכום ששולם בגין המוצרים, ככל ששולם.
 • למעט בגין השבת סכום העסקה כאמור, לא תהיה למשתמש או למזמין כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי העסק ו/או הספק בגין ביטול העסקה כאמור בסעיף זה.
 • במידה והתגלה כי מוצר אזל מהמלאי, רשאי האתר לבטל את ההזמנה או להציע פריט חלופי שווה ערך. בוטלה הזמנה כאמור האתר לא יהיה אחראי ולא יישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת הפריט אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.